Ojeler

Kullanımıyla hayatınıza renk katacak, benzersiz özellikleriyle sizi şaşırtacak bir ürün tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz!

Estella Kozmetik’in oje ürünleri gerçekten kaliteli. Renk skalası oldukça geniş ve her zevke uygun tonlar mevcut. Uygulaması da oldukça kolay. Fırçası ince ve düzgün bir şekilde tasarlanmış, böylece tırnaklarıma rahatlıkla sürüyorum. Kuruma süresi de oldukça kısa. Estella Kozmetik’in oje ürünleri gerçekten kaliteli ve beklentilerinizi karşılayacak. Eğer kalıcı, kolay uygulanabilir ve güzel tonlarda ojeler arıyorsanız, kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Aylin Yılmaz

Estella Kozmetik’in oje ürünleri gerçekten muhteşem! Renk paleti geniş ve her türlü ton mevcut. En sevdiğim renkleri bulmak benim için hiç zor olmadı. Ayrıca ojelerin kalıcılığı da inanılmaz. Normalde ojem birkaç günde çıkardı ama bu ojeler tamamen çıkana kadar sağlam bir görüntü sunuyor. Kesinlikle tavsiye ederim!

Meltem Özdemir

Bu ojeler gerçekten harika ve uzun süre dayanıyor. Benim gibi çok işi olan biriyseniz ve sık sık elinizi yıkamanız gerekiyorsa, Estella Kozmetik’in oje ürünleri kesinlikle sizin için ideal. Renkleri canlı ve uygulaması çok kolay. Fırçası mükemmel bir şekilde tasarlanmış. Bu ürünleri denemenizi şiddetle öneriyorum!

Zeynep Aktaş

Estella Kaygısız Alışveriş

Şimdi satın al
Estella Kozmetik

Ojeler Tanıtım

MARKALARIMIZ