Pudralar

Pudranın gücüyle, cildinizi matlaştırmak, renk tonunu dengelemek ve kusursuz bir görünüm elde etmek için doğru yerdesiniz!

Neden Estel’la Pudraları Seçtiler?

Yorumlarıyla sayfamıza renk katan üyelerimize teşekkür ederiz.

Estella Matt BB Powder, benim favori pudram oldu! Cildim yağlı ve karma olduğundan, diğer pudralar sadece birkaç saat içinde cildimde yağlanmaya başlar. Ancak bu pudra, gün boyu kalıcılığı ile beni şaşırttı. Cildimi matlaştırdı ve aynı zamanda doğal bir görünüm verdi.

Zeynep Şahin

Estella Fit Me Powder’ı pudra fırçasıyla uyguladım ve cildimde hafif bir his bıraktı. Renk seçenekleri arasında cildime uygun bir rengi bulabildim. Cildimi nemlendirdi ve pürüzsüzleştirdi. Kalıcılığı da çok iyiydi ve gün boyunca mat bir görünüm elde ettim.

Melike Tanrıverdi

Estel’la HD Green Powder Pudra, cildimdeki kırmızı lekeleri hafifletti ve makyajımın daha doğal görünmesini sağladı. Estel’lanın bu harika ürününü keşfettikten sonra makyaj rutinimde büyük bir değişiklik oldu.

Deniz Akbulut

Estel’la Infallible Powder Pudra, muhteşem bir keşif! Cildimde doğal bir matlık sağlıyor ve pudralı bir his yaratmadan kusurları kapatıyor. Ayrıca gün boyu kalıcılığı sayesinde makyajım taze kalıyor. Kesinlikle yeniden alacağım bir ürün!

Selin Yılmaz

Cildimdeki sivilce ve kızarıklıkların giderilmesinde çok etkili bir ürün. Aloe Vera tozunun cilt için faydalarını biliyordum, ancak Estel’la Bio Aloe Vera Powder Pudra’yı deneyene kadar bu kadar etkili olabileceğini düşünmemiştim. Cildimdeki olumlu değişiklikler inanılmaz!”

Elif Arslan
Bu pudrayı kullanmaya başladığımdan beri, cildimdeki lekeleri kapatmak artık çok daha kolay oldu. Harika bir ürün!
Rukiye Badur

Allık

Doğal Görünümlü Allıklarımızla Cildinizi Canlandırın!

Neden Estel’la Allıkları Seçtiler?

Yorumlarıyla sayfamıza renk katan üyelerimize teşekkür ederiz.

Estel’la 3’sü 1 Arada Terracotta Blusher Allık, üç muhteşem rengi bir arada sunuyor ve her rengi tek tek almak yerine, tüm tonları tek bir kutuda alabiliyorsunuz. Gerçekten çok kullanışlı! Hem doğal bir renk tonu, hem de yumuşak bir dokusu var ve cildinizi canlandırmaya yardımcı olacak. Kesinlikle tavsiye ederim! 

Seda Güzel

Estel’la Matte Blusher Allık, yüzümde mat ama canlı bir görünüm yaratıyor. Kusursuz bir şekilde harmanlanıyor ve gün boyu kalıcılık sağlıyor.

Cansu Demir

Estel’la Bronzer’ı kullanmadan önce hiç bronzer kullanmamıştım, ama bu ürün benim için mükemmel bir giriş oldu. Uygulaması çok kolay ve cildimde çok doğal bir bronzluk yarattı. Kalıcılığı da mükemmel ve gün boyunca cildimde kusursuz bir şekilde duruyor.

Rabia Kılıç

Allıkta aradığım her şey bu Estel’la Terracotta Blusher’da! Hem doğal bir renk tonu, hem de yumuşak bir dokusu var. Kesinlikle tavsiye ederim!

Derya Sunal
Cildim hassas olduğu için allık seçerken çok seçiciyim. Estel’la Terracotta Blusher Allık, cildimi tahriş etmeden doğal bir renk tonu sağlıyor
Müge Sever
Estel’la bronzeri yaz aylarında kullanmayı seviyorum. Güneşte bronzlaşmış gibi bir görünüm sağlıyor ve cildimi hiç ağırlaştırmıyor.
Hira Sömez

Fondöten

Doğal Görünümlü Allıklarımızla Cildinizi Canlandırın!

Neden Estel’la Fondötenleri Seçtiler?

Yorumlarıyla sayfamıza renk katan üyelerimize teşekkür ederiz.

Bu fondöten cildimdeki sivilceleri tamamen kapattı ve doğal bir görünüm sağladı. Estel’la Dermapata Profesyonel Foundation suya dayanıklı ürünü harika bir buluş!

Meryem Hoş
Mükemmel bir ürün! Yağışlı havalarda bile makyajım taze kaldı. Estel’la Dermapata Profesyonel Foundation suya dayanıklı ürünü, benim için vazgeçilmez oldu.
Yasemin Demirel

“Cildimdeki tüm kusurları örterken doğal bir görünüm sağlıyor, gerçekten muhteşem.”

Gülsüm Aysever

Estel’la Fit Me Foundation cildimdeki tüm lekeleri örterken doğal bir görünüm sağlıyor, kesinlikle bu fondöteni tekrar satın alacağım.”

Nilüfer Dağ
Estel’la Fit Me Fondöten, düzgün bir şekilde uygulandığında gerçekten harika iş çıkarıyor.
Muazzez Kabadayı
Estel’la bronzeri yaz aylarında kullanmayı seviyorum. Güneşte bronzlaşmış gibi bir görünüm sağlıyor ve cildimi hiç ağırlaştırmıyor.
Safinaz Estel