Mahmutbey Mh., İstoç 18. Ada, 2437. Sk No: 37, 34218 Bağcılar/İstanbul

Pazartesi-Cuma, 08:00 – 19:30

sık sorulan Sorular

Lütfen bize bir mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.

Türkiye’yenin her yerine  ücretsiz olarak gönderiyoruz.

  • Estella Kozmetik’in ödeme yöntemleri oldukça çeşitlidir ve kredi kartı ya da EFT/havale seçenekleri sunar. Visa, Mastercard gibi kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi onayladığınızda ödeme tutarı kredi kartınızdan tahsil edilir ve ödeme işlemleri 128bit SSL güvenli şifreleme yöntemiyle gerçekleştirilir.
  • Kredi kartı kullanmayan müşteriler için ise EFT/banka havalesi seçeneği mevcuttur. Ödeme bilgileri ekranında “Banka Havalesi”ni seçtikten sonra havalenizi gerçekleştirdiğinizde açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz bir şekilde girmeniz gereklidir. Bu sayede havaleniz 30 dakika içerisinde onaylanır ve siparişiniz gecikmeden işleme alınır. Sipariş numaranızı “Hesabım” sayfasında görebilirsiniz.

Teslimat süresi 1-3 iş günü arasında değişir.

  • Size her daim iyi bir alışveriş deneyimi sunmak için güvenlik sertifikalarımızı SSL standartlarına göre düzenli olarak güncelliyoruz.
  • Estella Kozmetik mağazasında alışverişlerinize keyifle devam etmek için internet tarayıcınızın ve telefonunuzun işletim sisteminin güncel olduğuna emin olun.
  • Kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklar, korur ve asla izniniz dışında kullanmayız.

14.00’a kadar yapılan satın almalar aynı gün kargoya verilir. Bulunduğunuz konuma bağlı olarak kargo firması ürünü 1-3 iş günü içinde size ulaştıracaktır. Ürünün nerede olduğunu görmek için kargo takip numarası tarafınıza gönderilecektir.”

Estella Kozmetik mağazasında tüm ürünler için fatura kesilir.

Bize bir e-posta gönder